Merhabalar, sizlerinde varsa karakalem çalışmalarınız ve sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız lütfen bizlere mustafams001@gmail.com mail adresine karakalem çizimlerinizin fotoğraflarını gönderiniz.Bizler de isteseniz isimlerinizle beraber sitemize karakalem çizimlerinizi ekleyebiliriz.Böylelikle kendinizi tüm Türkiye'ye hatta tüm dünyaya tanıtmış olursunuz.Herkese iyi çizimler başarılar dileriz...

Karakalem Çizimi Sipariş Ver

Karakalem çizimi sipariş vermek istiyorsanız doğru yerdesiniz.Bu sektörde yeni olduğumuz için fiyatlarımız uygundur.

Yapmanız gerekenler;

Karakalem çizimini yaptırmak istediğiniz 1 adet orijinal(renkli) resminizi mail adresimize yollamanız yeterlidir ve en altta paylaştığımız editörümüzün instagram hesabına DM yollamanız yeterlidir.Mail adresimiz=mustafams001@gmail.com dir.

Elbette yolladıktan sonra detaylı fiyatlandırmayı tekrar sizlere mail yoluyla iletiyoruz.Eğer anlaşma olumlu olursa çizimlere başlıyoruz(çizimler duruma göre 1-2 hafta arasında değişebilir) ve karakalem çizimini tarafınıza kargo ile gönderiyoruz.(Kargo ücreti sizlere aittir.)

Fiyatlarımız;

1 adet karakalem insan portresi ücreti ===> -

2 adet karakalem insan portresi ücreti ===> -

karakalem manzara ücreti ==> -

ve resim zorluğuna göre fiyatlar ücretlenmektedir...

Hızlı Sipariş Verme Yöntemi;

Güzel ve kaliteli çizimleriyle Büşraart sayfasının sahibi Büşra hanıma buradaki https://www.instagram.com/busraart/ linkten ulaşabilirsiniz.Kendisini takip edip ve kendisine hızlı bir şekilde DM atıp karakalem çizimi sipariş verebilirsiniz.Çizimlerini beğeneceğinize eminiz.Zaten instagram hesabından yaptığı çizimlere ve kalitesine bakabilirsiniz.

Teşekkürler...

Alternatif Sipariş Verme:

Ek olarak çizimlere yeni başlayan ve fiyatları uygun olan ressam hocamıza da sipariş verebilirsiniz. Kendisine İnstagram "@karakalemturan_6132" adresinden ulaşabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder