Merhabalar, sizlerinde varsa karakalem çalışmalarınız ve sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız lütfen bizlere bulentyakut1987@gmail.com mail adresine karakalem çizimlerinizin fotoğraflarını gönderiniz.Bizler de isteseniz isimlerinizle beraber sitemize karakalem çizimlerinizi ekleyebiliriz.Böylelikle kendinizi tüm Türkiye'ye hatta tüm dünyaya tanıtmış olursunuz.Herkese iyi çizimler başarılar dileriz...

16 Ocak 2023 Pazartesi

Wednesday Karakalem Çizimleri | Jenna Ortega Karakalem Çizimi

Son dönemlerin en popüler dizileri arasında yer alan Wednesday'ın karakalem çizimleri sizlerle. Aşağıdan Wednesday dizisinde yer alan karakterlerin karakalem çizimlerine ulaşabilirsiniz. Herkese iyi çizimler dileriz. Çizimler Youtube, Pinterest, Google görseller vb. gibi yerlerden alıntıdır. Kaynaklarını çizimlerin altına ekleyeceğiz.Wednesday "Jenna Ortega" çizimi sizlerle. Yukarıdaki karakalem çizimi Youtube "Çizim Hobimiz" kanalına aittir. Kendisini Youtube'dan takip edebilir ve abone olabilirsiniz. Gerçekten süper bir çizim. Abone olmayı unutmayın. Kanlın Youtube id adresi "@cizimhobimiz" şeklindedir.


Bu görsel Thing yani Şey'in çizimidir. Bu görsel de aynı şekilde Youtube "@cizimhobimiz" kanalına aittir.


Wednesday'in bir diğer çizimi İnstagram'da "@gly.art" sayfasına aittir. İnstagram'da Güler Uluer'i takip etmeyi unutmayın. Harika çizimleri var.


Son olarak bu görsel ise TikTok "@_karakalem_art" sayfasına aittir. Gerçekten hem Wednesday hem de Şey'in birlikte olduğu bir çizimdir, harika olmuş. Kendisini takip etmeyi unutmayın.


Karakalem çizimlerimizi beğendiyseniz lütfen sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız.Ek olarak çizimler hakkında yorum da atarsanız bizleri çok mutlu edersiniz.Teşekkürler...

7 yorum: