Merhabalar, sizlerinde varsa karakalem çalışmalarınız ve sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız lütfen bizlere bulentyakut1987@gmail.com mail adresine karakalem çizimlerinizin fotoğraflarını gönderiniz.Bizler de isteseniz isimlerinizle beraber sitemize karakalem çizimlerinizi ekleyebiliriz.Böylelikle kendinizi tüm Türkiye'ye hatta tüm dünyaya tanıtmış olursunuz.Herkese iyi çizimler başarılar dileriz...

30 Ekim 2021 Cumartesi

HoYeon Jung (Kang Sae-byeok) Karakalem Çizimleri | Squid Game 67 Numaralı Oyuncu Çizimi

Squid Game dizisinin en sevilen karakterlerinden birisi HoYeon Jung'tur. Dizideki ismi Kang Sae-byeok olarak geçiyor. Dizideki numarası 67'dir. Şimdi sizler için birbirinden güzel Kang Sae-byeok (HoYeon Jung) karakalem çizimlerini paylaşalım. Çizimlerin sahibe resimlerin altından ulaşabilir ve onları sosyal medyada takip edebilirsiniz.


Bu görsel Twitter'da @kierdvlla_ kullanıcısına aittir. Twitter üzerinden kendisini takip edebilir ve diğer çizimlerini görebilirsiniz.


Bu çizim @Art1_Cen Twitter kullanıcısına aittir. Gerçekten çok güzel bir çizimdir. Hesabını takip edebilirsiniz.


Bu karakalem çizimi ise Youtube "JJ Draws" kanalına aittir. Kendisini Youtube üzerinden takip edebilir ve kanalına abone olabilirsiniz.

Sizlerin de bu tarz çizimleri varsa İletişim bölümündeki mail adresinden bize gönderebilirsiniz. Ücretsiz şekilde sitemizde çizimlerinizi yayınlayabiliriz. Teşekkürler herkese keyifli çizimler dileriz.

Karakalem çizimlerimizi beğendiyseniz lütfen sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız.Ek olarak çizimler hakkında yorum da atarsanız bizleri çok mutlu edersiniz.Teşekkürler...

0 yorum:

Yorum Gönder