Merhabalar, sizlerinde varsa karakalem çalışmalarınız ve sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız lütfen bizlere mustafams001@gmail.com mail adresine karakalem çizimlerinizin fotoğraflarını gönderiniz.Bizler de isteseniz isimlerinizle beraber sitemize karakalem çizimlerinizi ekleyebiliriz.Böylelikle kendinizi tüm Türkiye'ye hatta tüm dünyaya tanıtmış olursunuz.Herkese iyi çizimler başarılar dileriz...

13 Haziran 2019 Perşembe

Yasin Takmaz'ın Çizdiği Karakalem Resimler (2. Bölüm)

Yasin Takmaz arkadaşımızın çizmiş olduğu birbirinden güzel karakalem resimlerin 2. bölümüyle karşınızdayız. Daha önceden buradaki yazımızda 1. bölümü paylaşmıştık. Şimdi çizimlerin devamını sizlere takdim edeceğiz. Bu resimlerden ilham alarak sizler de birbirinden güzel karakalem resimler yapabilirsiniz. Şimdi resimlere geçelim.


Ünlü "Kaplumbağa Terbiyecisi" tablosunun karakalem çizimi versiyonu.


Yeniçeri karakalem çizimi

Bunlar da bazı otomobillerin karakalem çizimleridir.


İstanbul Kız Kulesi'nden bir görüntü.Aynı şekilde gemi, motor ve otomobil çizimleri.


Son olarak yine bir başka "Kaplumbağa Terbiyecisi" tablosunun karakalem çizimi. Aslında ilkiyle aynı fakat bu biraz daha koyulaştırılmış halidir.

Umarız yararlı olur. İyi çalışmalar ve iyi çizimler dileriz. Yasin arkadaşımıza bu güzel çizimlerden dolayı tekrardan teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Karakalem çizimlerimizi beğendiyseniz lütfen sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız.Ek olarak çizimler hakkında yorum da atarsanız bizleri çok mutlu edersiniz.Teşekkürler...

1 yorum: