Merhabalar, sizlerinde varsa karakalem çalışmalarınız ve sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız lütfen bizlere bulentyakut1987@gmail.com mail adresine karakalem çizimlerinizin fotoğraflarını gönderiniz.Bizler de isteseniz isimlerinizle beraber sitemize karakalem çizimlerinizi ekleyebiliriz.Böylelikle kendinizi tüm Türkiye'ye hatta tüm dünyaya tanıtmış olursunuz.Herkese iyi çizimler başarılar dileriz...

3 Aralık 2018 Pazartesi

Garfield Karakalem Çizimi Nasıl Yapılır?

Bu yazımızda sizlere sevimli kedi Garfield'in karakalem çizimi nasıl yapılır aşama aşama onu göstereceğiz. Sitemizdeki diğer nasıl yapılır yazılarına buradaki sayfa altından ulaşabilirsiniz. Herkese keyifli çizimler dileriz. Şimdi aşama aşama Garfield çizimlerini anlatalım.


Öncelikle Garfield kedimizin kafa kısmını çiziyoruz.


Ardından gövde kısmını çiziyoruz. Tabi bunları bastırmadan çizmemiz gerekiyor.


Sonrasında kulaklarını çiziyoruz.


Ardından 2 kolunu çiziyoruz.


Ve son olarak ayakları kalmıştı onları da çiziyoruz. Artık kalemimizi bastırarak çizimlerin üstünden geçmek kaldı. Tabi birde yüz kısmını çizmemiz gerekiyor.


Sonrasında gözleri burnu vb. yüzünü çiziyoruz ve yavaştan kulaklarından bastırarak üstünden geçiyoruz.


Ardından kalemimizle çizimin üzerinden geçiyoruz ve daha da belirginleştiriyoruz.


Son rötuşlarımızı yapıyoruz.


Ve Garfield'in son hali yukarıdaki resimdeki gibidir. Gerçekten çizen arkadaşa teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Video olarak çizimi izlemek isterseniz buradaki youtube videosunu açıp izleyebilirsiniz. Biz yinede youtube videosunu direkt olarak aşağıya ekliyoruz. Buradan izleyerek de çizim yapabilirsiniz.


Bu kanala abone olmayı unutmayınız. Teşekkürler.

Karakalem çizimlerimizi beğendiyseniz lütfen sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız.Ek olarak çizimler hakkında yorum da atarsanız bizleri çok mutlu edersiniz.Teşekkürler...

1 yorum: