Merhabalar, sizlerinde varsa karakalem çalışmalarınız ve sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız lütfen bizlere bulentyakut1987@gmail.com mail adresine karakalem çizimlerinizin fotoğraflarını gönderiniz.Bizler de isteseniz isimlerinizle beraber sitemize karakalem çizimlerinizi ekleyebiliriz.Böylelikle kendinizi tüm Türkiye'ye hatta tüm dünyaya tanıtmış olursunuz.Herkese iyi çizimler başarılar dileriz...

6 Ocak 2017 Cuma

Türkiye Haritası Karakalem Çizimleri

Herkese merhabalar bu yazımızda sizlere ülkemizin haritasının karakalem çizimlerini paylaşacağız.Umarız faydalı olur.Herkese iyi çizimler dileriz...Burada ülkemizin sınırlarının çizimi görüyoruz.

Bu bölgelerine göre ayrılmış harita çizimidir.Bu da illerine göre ayrılmış harita çizimi.Karakalem çizimlerimizi beğendiyseniz lütfen sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız.Ek olarak çizimler hakkında yorum da atarsanız bizleri çok mutlu edersiniz.Teşekkürler...

5 yorum:

 1. çok teşekkürler Türkiye maden haritasıda yapar mısınız internettekiler çok karoşık da

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Efendim maden haritası biraz zor çizilebilir.Fakat şöyle bu konuda bulunan illerine ayrılmış haritayı alın onun üzerine maden yerlerini siz kendiniz çizin.Böyle daha kolay olacaktır.Teşekkürler iyi çizimler dileriz.

   Sil
 2. Güzel ama ben şu iç kısmını yapamıyorum onu nasıl yapabilirim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Efendim iç kısımları bakarak en sol üst taraftan başlayın mesela o şekilde aşağıya gelerek çizebilirsiniz. Veya kopya kağıdı yardımıyla da iç şehir çizgilerini çizebilirsiniz.

   Sil
 3. yerde duruyormuş gibi duran türkiye çizebilir misiniz

  YanıtlaSil