Merhabalar, sizlerinde varsa karakalem çalışmalarınız ve sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız lütfen bizlere mustafams001@gmail.com mail adresine karakalem çizimlerinizin fotoğraflarını gönderiniz.Bizler de isteseniz isimlerinizle beraber sitemize karakalem çizimlerinizi ekleyebiliriz.Böylelikle kendinizi tüm Türkiye'ye hatta tüm dünyaya tanıtmış olursunuz.Herkese iyi çizimler başarılar dileriz...

17 Ocak 2017 Salı

Fatih Yılmaz'dan Gelen Müthiş Karakalem Çizimleri

Evet arkadaşlar bugün sizlere Fatih Yılmaz arkadaşımızdan gelen birbirinden güzel karakalem çizimlerini paylaşacağız.Sizler de bu sayfada yer alan mail adresine çizdiğiniz karakalem resimleri yollayabilirsiniz.Bizler de seve seve sitemizde yayınlanır.

Lafı uzatmadan çizimlere geçelim.Fatih Yılmaz arkadaşımızın şimdilik 12 adet çizimi mevcuttur.İlerleyen zamanlarda bu sayı artabilir haliyle konuyu güncelleyebiliriz.Herkese iyi çizimler dileriz.
Sizlerin de karakalem çizimleri var ise bizlere yollayabilirsiniz.Ücretsiz bir şekilde sitemizde isminizle birlikte çizimleriniz yayınlanır.

Karakalem çizimlerimizi beğendiyseniz lütfen sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız.Ek olarak çizimler hakkında yorum da atarsanız bizleri çok mutlu edersiniz.Teşekkürler...

0 yorum:

Yorum Gönder