Merhabalar, sizlerinde varsa karakalem çalışmalarınız ve sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız lütfen bizlere bulentyakut1987@gmail.com mail adresine karakalem çizimlerinizin fotoğraflarını gönderiniz.Bizler de isteseniz isimlerinizle beraber sitemize karakalem çizimlerinizi ekleyebiliriz.Böylelikle kendinizi tüm Türkiye'ye hatta tüm dünyaya tanıtmış olursunuz.Herkese iyi çizimler başarılar dileriz...

16 Aralık 2016 Cuma

Sizden Gelen Karakalem Gitar Çizimleri

Herkese merhabalar arkadaşlar, bu konumuz altından sizlerden gelen karakalem gitar çizimlerini paylaşacağız.Şuana kadar 1 kişi gitar çizimi yollamıştır.Onu da hemen konumuzun altından paylaşacağız.Herkese keyifli çizimler dileriz.


Bu gitar çizimini "Nur Dolançay" isimli arkadaşımız yollamıştır.Gerçekten güzel çizmiş eline sağlık diliyoruz kendisine teşekkür ediyoruz ve diğer çizimlerini de bekliyoruz.

Sizlerinde aynı şekilde karakalem çizimleriniz varsa ve bizlerle paylaşmak isterseniz iletişim kısmındaki mail adresimize çizimlerinizi yollayabilirsiniz.

Karakalem çizimlerimizi beğendiyseniz lütfen sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız.Ek olarak çizimler hakkında yorum da atarsanız bizleri çok mutlu edersiniz.Teşekkürler...

0 yorum:

Yorum Gönder